fbpx

Про Нас

AGRISTAFF CANADA –  Українська ліцензована компанія з працевлаштування за кордоном у сільськогосподарській сфері. Наша команда креативних професіоналів з досвідом, що перевірений часом, працює на результат, має бездоганну репутацію та безліч працевлаштованих Клієнтів.

НАША МЕТА – Надати українцям, які працюють у сільськогосподарській сфері, швидку, дієву та прозору допомогу з працевлаштуванням в Канаді. Ми гарантуємо відсутність ризиків порушення прав українців за кордоном та доступний процес працевлаштування.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Довіра

Нам можна довіряти! Agristaff Canada – Провідна офіційно зареєстрована українська компанія з працевлаштування в Канаді. Обираючи нашу компанію, ви обираєте високу якість сервісу, допомогу досвідчених співробітників, актуальні пропозиції роботи та можливості достойного заробітку. За нашою допомогою вже було працевлаштовано сотні наших співвітчизників. З реальними відгуками наших Клієнтів ви можете ознайомитись на нашому сайті та поспілкуватись з ними через соціальні мережі.

Дружній і індивідуальний підхід

Кожен Клієнт компанії Agristaff Canada стає членом нашої дружньої родини. Ми високо цінуємо наших Клієнтів та забезпечуємо максимально професійний, комфортний, прозорий та якісний сервіс. Співпраця з кожним Клієнтом побудована на взаємній підтримці, довірі та розумінні.

Висока якість

Agristaff Canada – це досвідчена професійна компанія, яка працює лише з перевіреними працедавцями. Нашими партнерами за кордоном є стабільні компанії, які перевірені багаторічною співпрацею та мають бездоганну репутацію.

Адреса офісу компанії Agristaff Canada:
м. Полтава, вул. Котляревського 3, офіс 710
Контактні номери телефону:
+38 (095) 689 52 56
+38 (068) 68 86 653
Години роботи:
з ПН. по ПТ. 10:00-18:00

Почати процес працевлаштування в Канаді