Імміграція

Канада — країна для здійснення мрій!

Канада – країна, переїзд до якої приваблює багатьох, в тому числі й громадян України. Стабільна економіка Канади, життя виключно за нормами, встановленими законами, ідеальні соціальні стандарти, якісна освіта та досить високий рівень життя роблять Канаду одним з найбільш популярних напрямків для трудової міграції в світі. Щороку сотні тисяч людей з різних країн світу намагаються потрапити в Канаду та отримати посвідку на проживання, а в перспективі – канадське громадянство.

Чому саме імміграція до Канади є вибором №1 для українців? Українці можуть реально розраховувати на роботу в Канаді, тим більше, що в країні діє безліч імміграційних програм. Уряд Канади анонсував збільшення кількісті осіб, які в наступні кілька років мають можливість отримати в ній постійне місце проживання. Саме тому в Канаді існує багато програм для різних категорій потенційних іммігрантів: виїзд за робочою візою, імміграція далекобійником або лікарем, імміграція для молодої сім’ї або для холостяка до 40 років, отримання ПМП після навчання в Канаді.

Головні критерії для імміграції до Канади

Оцінити свої шанси на імміграцію до Канади Ви зможете, заповнивши наведену нижче форму «Анкета для оцінки ваших шансів на імміграцію». Мінімальний бал, який буде свідчити про високі шанси на імміграцію до Канади – 270 балів.

  • Знання Мови
  • Освіта
  • Вік
  • Досвід роботи
  • Запрошення на роботу
  • Здатність до адаптації
Анкета для оцінки ваших шансів на імміграцію
Мінімальний бал для початку процесу імміграції – 270
Ваш вік
Ваша освіта
Рівень володіння англійською мовою
Рівень володіння французькою мовою
Досвід работи в Канаді
Досвід роботи в Україні та інших країнах
Номінація від провінції
Контракт від роботодавця
Середня освіта в Канаді
Вища освіта в Канаді
Сестра / Брат в Канаді
Запрошення на роботу
Ваш загальний бал

Надішліть результат оцінки шансів на імміграцію нашому спеціалісту з обробки данних