fbpx

Алгоритм співпраці

1

Оцінювання можливостей для працевлаштування

Для початку аналізу Ваших можливостей для працевлаштування, відкрийте вкладку «Почати процес працевлаштування в Канаді» та заповніть анкету. Можливість працевлаштування цілком залежить від того, наскільки правдиву інформацію Ви зазначите. Після заповнення Вами анкети, наш спеціаліст перевірить внесені дані та зробить висновок стосовно шансів на Ваше працевлаштування.

2

Спілкування з представником Agristaff Canada

За результатом вивчення Вашої анкети, наші спеціалісти зв’яжуться з Вами за зазначеними в анкеті контактами. Після обговорення всіх деталей, Вам буде призначено час для проходження співбесіди англійською мовою.

3

Співбесіда англійською мовою

В призначений час, з Вами буде проведена співбесіда англійською мовою для визначення рівня володіння нею.

4

Підготовка документів

На даному етапі представник нашої компанії надасть Вам перелік всіх документів, необхідних для подальшого працевлаштування.

5

Іспит з англійської
мови ( IELTS)

Наступним кроком Вашого працевлаштування є обов'язкове складання іспиту IELTS. Мінімально допустимий результат для успішного складання іспиту - 4,5 бали (загальний по 4-х модулях). Для успішного проходження, ми можемо запропонувати вам пройти курси підготовки до іспиту IELTS.

6

Підписання договору про надання послуг з компанією Agristaff Сanada

На даному етапі відбувається укладання Договору про надання послуг між компанією Agristaff Сanada та Клієнтом. Договір підписується в двох екземплярах, по одному для кожної із сторін.

7

Співбесіда з роботодавцем та надання клієнту вакансії

Загальний термін від початку оформлення до надання Клієнту вакансії становить від 3-х до 6-и місяців. Після успішного проходження співбесіди з роботодавцем, Ви підписуєте трудовий договір строком на 2 роки.

8

Подача документів для оформлення візи

Після укладення трудового договору з роботодавцем, за допомогою наших спеціалістів формується пакет документів для оформлення візи. Візовий збір складає 155 канадських доларів та сплачується Клієнтом. Термін розгляду документів для отримання візи становить від 1-го до 2-х місяців.

9

Проходження медогляду

Через 2-3 тижні після подання документів на отримання візи, посольство Канади дає Вам направлення для проходження загального медогляду, який можна пройти в м. Київ або в м. Львів. Проходження медогляду не займає багато часу.

10

Отримання візи та переліт

Після розгляду та схвалення Вашої аплікації, Ви будете запрошені до візового центру в м. Київ для вклеювання візи у паспорт. Дана процедура займає від 3-х до 7-и днів. Паралельно, за допомогою наших спеціалістів, з роботодавцем узгоджується дата вильоту. Після отримання візи та авіаквитка - Ви летите в Канаду.
Почати процес працевлаштування в Канаді